Zarządzanie Przedsiębiorstwem. Wybrane Zagadnienia

Autorzy: pod. red. Urszuli Gołaszewskiej-Kaczan

Rok wydania: 2022

Numer ISBN: 978-83-7431-752-8

Niniejsza książka adresowana jest głównie do studentów. Została pomyślana jako wsparcie w ugruntowaniu wiedzy z zakresu przedmiotów wykładanych na kierunku Zarządzanie. Współautorzy uznali, że dzięki przedstawieniu tych zagadnień w formie publikacji, zostaną one lepiej zrozumiane i przyswojone. Nie było jednak zamierzeniem autorów zaprezentowanie wszystkich problemów poruszanych w ramach poszczególnych przedmiotów, lecz skupienie się na wybranych problemach, które z punktu widzenia studentów, jak pokazuje praktyka autorów, mogą być trudniejsze do przyswojenia.
(...) Pod każdym rozdziałem zamieszczono listę pytań kontrolnych, ponieważ publikacja ma ułatwić studentom zrozumienie prezentowanej problematyki. Dołączono także zadania do wykonania lub przemyślenia oraz listę uzupełniających pozycji literaturowych, polecanych przez autorów tym, którzy chcieliby zgłębić opisywaną problematykę.
Ze Wstępu